Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Cienin Zaborny-Parcele - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żychlin

Żychlin(Cienin Zaborny-Parcele + 22 km)

770 000 zł143 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Numer oferty: 1120 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem garażowym. Lokalizacja: żychlin, gm. Stare Miasto świetna lokalizacja - teren zorganizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topazowa

Konin(Cienin Zaborny-Parcele + 20 km)

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej ok. 46 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim nowym bloku z windą. Budynek zlokalizowany w Koninie na osiedlu Diamentowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Konin

Konin(Cienin Zaborny-Parcele + 20 km)

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w mieście Konin. Dom przystosowany dla dwóch rodzin o powierzchni użytkowej ok. 190 m2,+ murowany garaż, posadowiony na działce o powierzchni ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Anastazewo

Anastazewo(Cienin Zaborny-Parcele + 24 km)

125 000 zł853 m² 146,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny (z możliwością wykorzystania również jako dom rekreacyjny) położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

IV,Konin(Cienin Zaborny-Parcele + 20 km)

255 000 zł37,58 m² 6 785,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wrąbczynek(Cienin Zaborny-Parcele + 14 km)

80 000 zł2 351 m² 34,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym kawałku natury? Już teraz możesz zostać właścicielem wyjątkowej działki położonej w sąsiedztwie Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wybudowanie

Powidz(Cienin Zaborny-Parcele + 19 km)

520 000 zł1 002 m² 518,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż - działka budowlana 1002 m nad jeziorem Niedzięgiel, powidz-Wybudowanie Oferta sprzedaży obejmuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Słupca

Słupca(Cienin Zaborny-Parcele + 8 km)

65 000 zł41,35 m² 1 571,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 41,35 m2 zlokalizowany jest na parterze dwurodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Konin

Osada,Konin(Cienin Zaborny-Parcele + 20 km)

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 814 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 5814 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanej w jednej z dzielnic Konina - osadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Cienin Zaborny-Parcele

Cienin Zaborny-Parcele,wielkopolskie

335 000 zł100 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 719 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym zlokalizowana na działce o pow. 1719m2 w miejscowości Cienin Zaborny Parcele, powiat słupecki,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij